Swag nebo nic!

jak urychlit stárnutí laku

15. června 2012 v 6:54 |  Moda,styl Zábava
Také tě na lakování nehtů nebaví čas uschnutí? Nejspíš odpovíš ano, nedivím se. Asi žádná žena by nevydržela mít několik minut prsty v klidu. Proto vám přináším rady, které tenhle problém zaručeně vyřeší. Některé jsou z nich známe měně některé více, ale rozhodně stojí za zkoušku.

Deodorant ve spreji (bez obsahu alkoholu)

Ihned po nalakovaní zhruba z deseticentimetrové vzdálenosti nastříkej deodorant. Lak uschne do několikati vteřin. Deodorant s obsahem alkoholu není vhodný, protože by mohl ničit strukturu laků.

Studená voda

Napusť do misky studenou vodu a ponoř do ní čerstvě nalakované nehty. Chladem lak zaschne rychleji a kromě toho vydrží o pár dnů déle. Pokud bys držela ruce pod tekoucí vodou, mohla by se poničit struktura laku.

Urychlující laky a spreje

Další možnost je dražší než studená voda nebo použití deodorantu, ale za to účinnější. Firma Sechce se proslavila svou výrobou laku Top Coat. Tenhle je je totiž považován za nejlepší vrchní lak na světě. Ze svých zkušeností také vím, že jeho učinost je lepší než sprej od Avonu, který vám představuji na obrázku níže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama