Swag nebo nic!

Moderátorka Hlasu Tina se pochlubila těhotenským bříškem a všem vzkazuje: Mám se skvěle

9. října 2012 v 15:34 | Super.cz
Zpěvačka Tina Csillagová, (28) která je u nás známá spíše jako moderátorka soutěže Hlas ČeskoSlovenska, poprvé promluvila o svém těhotenství a vyvrátila všechny spekulace o svých údajných zdravotních potížích, o kterých psal slovenský tisk. Na sociální síti se dokonce pochlubila fotkou s rostoucím bříškem.

"Na nějaký čas jsem se stáhla do ústraní, přišlo mi to totiž absolutně přirozené, protože jsem nepovažovala za svou povinnost reagovat novinářům na otázky, což jim dalo prostor pro zákeřné fantazírování," svěřila se Tina fanouškům na sociální síti.
"Mam se nejlépe, jak jsem se kdy měla, a to zejména proto, že mám u sebe člověka, který každou minutu dbá na to, aby mi nic nechybělo a aby mě dělal nejšťastnější na světě. A přestože mi pódium občas chybí, mám jasně stanovené priority a všechno ostatní na mě počká," řekla Tina.
Zpěvačka se však už brzy přeci jen objeví na pódiu. "Už koncem října se uvidíme v Brně a já se na vás těším už jen proto, že jsem vás dlouho neviděla," dodala Tina, která očekává prvního potomka s teprve devatenáctiletým fotbalistou Richardem Lásikem.
Tina se pochlubila rostoucím bříškem.
Tina čeká dítě s devatenáctiletým fotbalistou Richardem Lásikem.
Tina ukázala bříško.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama