Swag nebo nic!

Jak správně konturovat obličej

14. března 2013 v 20:51 | Žanett |  Moda,styl Zábava

Kam dát bronzer? Kam tvářenku? A co rozjasňovač? Nevíš, kam co patří? Tak čti dál.
Bronzer
Věcička, která má nádherné zlatavé odstíny léta a umožní ti zahladit drobné nedokonalosti. Pokud chceš zúžit svůj obličej, použij bronzer pod lícní kosti. Tím dosáhneš vykonturování, které ti zúží tváře a ty nebudou působit tak baculatě. Pokud jsi majitelkou vysokého čela, nanes jej jemně kolem linie vlasů, hlavně nepřeháněj, ať nevypadáš jako černoch!

Ať už používáš bronzer, nebo tvářenku, vždy to pořádně rozetři, protože ostrá linie těchto kosmetických věciček není k zulíbání. Takže, rozblendit až do ztracena!

Když máš větší bradu, jemně popraš linii od krku až k bradě, čímž ji taky opticky zmenšíš.

Větší nos také není problém, stačí nanést bronzer na kosti nosu a nos se opticky zúží. Jestli máš ale větší špičku nosu, jemně popraš zase tam. A jestli ho chceš prodloužit, tak nanášej na končící kost nosu (tam, kam si nasadíš brýle), a tak zvýrazníš i svoje oči!

I zvýraznění spodního rtu či potlačení větší brady ti dopomůže lehká vrstva pod ohyb spodního rtu.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Aplikace tvářenky krok za krokem
Chceš hladkou pleť? Vyzkoušej napařování obličeje

Pokud nechceš investovat dalších pár stovek do téhle věcičky, postačí ti i tmavší pudr či tmavší makeup. Bronzer funguje v podstatě tak, že vytváří stíny, které na některých typech obličejů chybí, a tím ho dokreslí. Také se používá, aby zakryl některé až příliš výrazné části obličeje. Nejčastěji se užívá na vyrýsování lícních kostí.

Tvářenka

Velký sortiment barev ti umožní vybrat si odstín právě pro tebe. Červená, růžová, oranžová, fialová. Zkoušej, dokud to půjde, abys vyprala právě svůj odstín!

Tvářenku nanášíme od spánků až do poloviny tváří- na lícní kosti. Nezapomínejme rozmazat a hlavně jemně!!!! Nechcete být přece jako Marfuša. Dodá tvářím ten svěží vzhled, jako když přijdete z lyžování ošlehaní větrem.

Rozjasňovač
Rozjasňovačem se nenech zmást. Můžeš jej najít v podobě tyčinky, báze, pudru a podobně. Rozjasňovač se nejmenuje jen tak pro nic za nic, proto musí být až o několik odstínů světlejší než tvoje pleť. Takže pokud vlastníš světlou pleť, je možné, že tvůj rozjasňovač bude téměř v bílé barvě. I tady platí zásada - světlejší na zimu, tmavší na léto.

Nanášíme ho nejčastěji nad lícní kosti, kde zvýrazníme svoje oči. Jestli máš zapadlou bradu, jemně ho nanes na špičku brady. Pro důkladné rozjasnění očí využij vnitřní koutek oka, kde stačí maličko a krásně ti otevře ospalé oko. Rozjasňovač můžeš nanést i v linii pod obočím, čímž znovu zvýrazníš své oči.

Další možnosti jak konturovat obličej najdeš na obrázku:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama