Swag nebo nic!

Nevaž se, odvaž se! Návod na barevné jarní líčení

4. března 2013 v 23:17 | Žanett |  Moda,styl ZábavaPo studených zimních odstínech šedé se můžeš těšit na šťavnaté jaro. A jaké odstíny pofrčí právě v tomto období? To ti prozradím právě teď.
Co se týče jara 2013, svůj comeback zaznamenají snad všechny odstíny růžové. Tuto barvičku můžeš nosit na očích, tvářích i rtech a in budeš ve všech jejích odstínech. Dále to jsou barvy, jako je tyrkysová, žlutá, jemné odstíny fialové, světle modré nebo zelené.

Velká změna by se měla dostavit v texturách různých kosmetických produktů, kdy příliš výrazné rtěnky nahradí ty přirozenější, které mají tvým rtům dodat přirozený a zdravý vzhled. Velký důraz bude kladen na svěžest a jemnost. Pokud používáš příliš tmavé stíny se třpytkami nebo příliš syté rtěnky, dej je na spod kosmetického kufříku, protože je budeš moci použít až v následující plesové sezóně. Aktuální také bude tolik oblíbené nude neboli tělové líčení, které se objevuje snad v každé sezóně.

Rozhodně nemusíš obměňovat kompletně celý obsah svého kosmetického kufříku. Černé linky na jaře použiješ také velmi často, protože se vrací linky á la 60. léta.

Já jsem si pro tebe připravila jeden slušivý a jednoduchý návod na jedno jarní líčení. To ti nezabere tolik času a výsledek stojí za to.

Co budeš potřebovat?
- tělový oční stín
- barevnou linku na oči
- černou linku na oči
- řasenku
Krok 1
Na celé víčko nanes stín v tělové nebo béžové barvě. Hlavní dominantou tohoto líčení je právě linka, takže se snaž vybrat přirozenější odstín stínu.

Krok 2
Teď je na řadě samotná linka. Je jedno, zda vlastníš oční linky v tužce, nebo gelové linky v kelímku, všechny se dají použít. Já jsem zvolila tyrkysově modré oční stíny color tatro, které jsem pomocí zkoseného štětečku určeného pro vytváření linek nanesla na horní i spodní víčko. Co se týče takzvaného ocásku horní linky, pokud je pro tebe na obrázku příliš dlouhý, můžeš ho o dost zkrátit. Jde jen o to, na kolik si troufneš takové líčení nosit.

PŘEČTI SI TAKÉ:
FOTONÁVOD: Fialovo-stříbrné líčení
Mista ti předvede: Novinky v nehtovém designu

Krok 3
Když máme hlavní barevnou linku hotovou, vezmi si černou linku a na horním víčku s ní udělej tenkou linku co nejblíže ke kořínkům řas. Tím docílíš dramatičtějšího efektu oka.

Krok 4

Nakonec řasy jen přetři svoji oblíbenou řasenkou. A máš hotovo!

Tip na závěr
Pokud máš doma právě takové výrazné tyrkysové nebo růžové stíny, které na celém víčku nevypadají moc slušivě, použij je právě při tvorbě těchto barevných linek. Uvidíš, že určitě zazáříš.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama