Swag nebo nic!

Stůj si na svém a čeká tě úspěch!

16. března 2013 v 19:22 | Žanett |  Moda,styl Zábava


Máš svůj názor a ostatní ho neustále odmítají, ikdyž víš, že je to pravda? Zajímáš se o věci, o kterých tví kamarádí nedokážou říct nic jiného, než že je to trapné, ale pro tebe to znamená mnoho? To, co děláš, a to, co si myslíš, je součástí toho, jaká jsi, a to je něco, co ti nikdo nesmí vzít. Nenech se ovlivnit kritikou a časem poznáš, že se to vyplatí.
Ti, kteří se pochlebují tvým zálibám a snaze něco dokázat, jsou jen ti malí a bezvýznamní, kteří se neumí dívat do jádra věci a řeší tvoje zájmy jen jako břeh moře, aniž by věděli, že dál v hloubce se skrývají úžasní mořští tvorové. Z toho všeho je víc než jasné, že zabývat se takovými lidmi je zbytečné. Neznič si cestu za úspěchem, který jednou všem vyrazí dech.

Záleží jen na tvé odhodlanosti a na způsobu prezentování tvého úspěchu. Nemusíš to každému hned vykládat a vyvolávat u ostatních dojem, že se vytahuješ, protože jsou jiné způsoby a hlavně lepší příležitosti, kdy se to hodí a kdy to bude mít tu správnou váhu a ten nejlepší efekt. Na tuhle chvíli vyčkej, pohled všech těch lidí stojí za to.

Úplně stejné je to i s tvými názory, protože pokud to není nějaká úplná blbost, časem se ukáže, že jsi měla pravdu a že umíš přemýšlet logicky a dopředu. Může to trvat dlouho, ale nikdy nebudeš zklamaná tak, jako kdybys s přetvářkou odsouhlasila všechno, co tvrdí ostatní, jen abys "zapadla" a nakonec nedokázala vůbec nic.

I po tom, co dokážeš sobě i okolí, jak úžasná osobnost vlastně jsi, nemusíš hned nosit nos nahoru a podceňovat ostatní. Ukaž, že nemáš žádné komplexy, a usmívej se na všechny, co ti tolik křivdili. Pomsta nebo vztek jsou jen dvě zbytečné věci ukazující naše slabosti a nízkou úroveň. Věř, že uznání v podobě mlčení ti dá mnohem víc. To nejjednoduší a nejlepší, co můžeš udělat, je nebýt, jako byli oni, a prostřednictvím své vlídnosti ukázat, že jsi jiná, než si mysleli.

Cesta za uznáním a vyvýšením je dlouhá a vždy budeš moc jít ještě dál, protože lepší můžeme být vždy. Trpělivost, vypočítavost a tvrdá práce sama na sobě k tomu patří, ať chceš, nebo ne, ale jak pořád říkám, stojí to za to!

P. S. Někteří lidé jsou prostě jen hrozně hloupí a nezavděčíš se jim nikdy. To jsou přesně ti, kterými se nemusíš vůbec zabývat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama