Swag nebo nic!

SuperStar jako trapná komedie. Gratuluji Ewo, a vám všem, kteří jste bez fantazie.

26. března 2013 v 19:14 | Žanett |  Písně,filmy...
SuperStar byla mého názoru docela pěkná pěvecká soutěž, která měla jistou úroveň. Nyní dokázali z této pěvecké soutěže udělat vystoupení Ewy Farné s jejími dětinskými hláškami a s příšerným chováním.


Dámy a pánové, SuperStar začala, a nyní můžete vidět Ewu Farnou, jak žárlí na hezké soutěžící ženského pohlaví, a ta mužská se pokouší znepokojovat pokusem o falešné a trapné navázání kontaktu. Následně potom pláče u romantického příběhu dvou mladých soutěžících, a krátce potom už za jednou z budoucích zpěvaček tančí jako chobotnice. Skáče po stole jako idiot a vyprošuje si díky tomu mnoho stížností na její účast v porotě. Nevím, jestli jí za tohle divadlo zaplatili, nebo jestli je vážně Ewa trapná už od přírody, ale to se po pravdě asi nikdy nedozvíme. Nechci být jen další hloupý člověk, který jí tímto dělá reklamu, přestože ona už asi žádnou nepotřebuje. Ne. Ráda bych se do zákulisí SuperStar podívala, a zjistila jen koutkem oka jak to je. Snad budu mít příležitost. Rozhodla jsem se nad tím trochu víc zamyslet.
Přiznejme si, že řad SuperStar bylo už hodně, a tím se pro diváky tato soutěž stává stále méně atraktivní. Dát do poroty trapnou holku co skáče po stole byl tedy asi opravdu dobrý nápad, pro zvýšení sledovanosti. Bohužel, pořád nedokážu pochopit, proč se lidé v dnešní době neumí zvýraznit něčím jiným a užitečnějším, než tím, že ze sebe dělají hlupáky, že ukazují hlupáky, že hledají hlupáky nebo že hlupáci jsou. Kam se poděla kreativita, vlídnost a dobré nápady? Ano, je pravda, že díky tomu jak jsou lidé hloupí, je jediný způsob jak je zaujmout - hloupostmi. Takhle to vždycky být přece nemohlo. Internet a televize si lidi vychovala k tomu, aby prostě tvořitelé zábavy mohli přestat myslet, a začít ze sebe dělat blbce za peníze. Věřím, že je to fajn.
Nechci tady teď narážet jen na Ewu Farnou, protože je jen jedna z mála kdo tohle dělá, a narozdíl od všech těch, je Ewa ještě pořád docela roztomile průhledná. I v blogerském světě máme tyhle celebritky, které se proslavily hloupými videi nebo články. Bohužel, tohle je všude a je těžké se tomu vyhnout. Věřím tvrzení, že někteří tito komedianti jsou ve skutečném životě chytří a vzdělaní lidé, vydělávající na hlouposti svých odběratelů. Přestože to tak může být, a zřejmě to tak je, nezmění to nic na tom, že je to ubohé, primitivní a bezvýznamné. Snížit se na úroveň hlupáka, aby ty ještě hloupější začali zuřit a nevědomky vás proslavovat, je podle mě něco, co zvládne úplně každý.
Jestli chci něco dokázat, tak pravý opak. Pod vlivem jisté osoby jsem o podobném činu uvažovala, protože mi to přišlo snadné a rychle prosperující. Jsem ráda, že jsem se do ničeho nepustila dřív, než jsem se nad tím zamyslela. Díky tomu jsem zjistila, že já tohle nechci. Budu dál psát články které vypovídají o tom, jaká jsem doopravdy, a nechci lidem vařit krev v žilách nějakými šokujícími činy jen proto, abych byla nějak více známá. Nepotřebuji to, a nikdo kolem také ne, protože lidí, kteří dělají zbytečné věci, které ničemu ani nikomu nepomáhají a jen tvoří tenhle povrchní svět, je až příliš.
Budu dál dělat to co mě baví, spolu s mým rozumem i s touhou lidem něco dát, místo toho abych dělala to, co umí každý. Nevím kam mě to dostane, ale ať už k lepším blogerům, nebo tam kde jsem teď, budu pyšná na to, že jsem dělala to co umím tak dobře s radostí a bez nějakých podlých a hloupých úmyslů. Ewo, a vy další, nyní se prosím běžte vycpat.
S láskou.
Ž.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama