Swag nebo nic!

Svaž si vlasy do drdolu

16. března 2013 v 19:20 | Žanett |  Moda,styl Zábava


Po delší době jsem se rozhodla zase udělat nějaký článek s návodem na účes.
V současné době mě moje vlasy neuvěřitelně vytáčí, a tak si je strašně ráda stahuji do drdolů. Znám jich snad tunu, proto jsem se rozhodla prezentovat tady ty nejlepší na vlasech mé sestry.

Rychlý messy bun

Ještě než začnu. Většina drdolů jsou takzvané messy, tím pádem občas někde trčí vlas a není to všechno dokonale uhlazené (já jen, že minule si tady někdo stěžoval).

1. Vlasy si pročeš a stáhni do vysokého culíku. Na culík navlékni ještě jednu gumičku, jako by sis chtěla pojistit, že ti vydrží celý den.2. Vlasy rozděl na dvě poloviny a každou polovinu rozděl opět na další dvě poloviny.


3. Nyní pracujeme s jednou polovinou poloviny (tedy čtvrtinou. Vím, je to trochu hlavolam). Vezmeme jeden pramen a strčíme jeho konec pod gumičku. Vlasy nám udělají jakousi smyčku, kterou pomocí pinetek připneme k hlavě


4. To samé uděláme i s ostatními prameny. Nakonec jen upravíme "by oko" a zalakujeme
Rychlý drdol
Na tenhle drdol jsem čirou náhodou přišla jednou ráno, protože jsem vstala o čtvrt hodiny dřív a měla jsem spoustu času. Vlastně celý ten drdol je jen jedna velká, povedená náhoda.

1. Vlasy si opět vyčeš do vysokého culíku (je to základ snad pro každý drdol, který ti tady budu prezentovat).

2. Chytni konec culíku a druhou rukou si přidrž jeho kořen a začni vlasy točit kolem dokola gumičky. Jako by jsi dělala donut. Při tom vlasy postupně připevňuj k hlavě pinetkami.


3. Nakonec účes jen zalakuj a různě pouprav k obrazu svému.Klasický messy bun
Tento messy bun jsem objevila, když jsem jen tak z nudy projížděla YouTube, a velice mě zaujal. Myslím si, že je to velice zajímavý a hlavně rychlý drdol.

1. Vlasy si (překvapivě) vyčeš do vysokého culíku.

2. Vlasy rozděl na dvě poloviny, jako u prvního drdolu.

3. Vlasy začni motat dokola, jako by jsi dělala twist.4. Až vlasy namotáš až do konce, tak chytni jejich konečky a druhou rukou stlač všechny vlasy k hlavě.
5. Vlasy připevni pinetkami a zbytek vlasů, co ti zůstal v ruce, omotej kolem dokola drdolu. Nakonec jen zalakuj a douprav.
Takže toť asi k prvnímu dílu "drdolového" seriálu. V příštím dílu se můžete těšit na další tři. Snad se vám líbí a doufám, že je postup dost srozumitelný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 16. března 2013 v 19:37 | Reagovat

Ja si ho robím kus vyššie, ako je na obrázku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama