Swag nebo nic!

9,10 Day

14. září 2013 v 19:49 | Žanett |  My diary :33
Omlouvám se, že jsem včera nic nepřidala, ale nebyl čas. Takže vám dám dneska dva dny do jednoho článku. Včera jsem vstala a jela do školy. Ráno bylo hnusné, protože zase pršelo. Ve škole byla celkem sranda, měli jsme 1. hodinu chemie a byla velice zábavná, měli jsme poučení o bezpečnosti a naše učitelka to pojala záavnou formou, takže jsme se celá třída smály :) Takové hodiny bych chtěla mít každý den :DD Páteční den jsme se vlastně skoro vbc neučili :D v ájině jsme měli novou učitelku, takže jsme se spíše seznomavali, v česáku jsme opakovali, matika byla nudná, chemie poučování, pracovky a výtvarka nic nedělání, a navíc jsme byli ve třídě bez učitelů takže jsme si mohli dělat co chtěli :D To je to, co na škole miluju <3 Když jsem šla na bus domu, tak se zase hrozně rozpršelo, ale ihned po příjezdu domů na mne čekal balíček, který jsem už očekávala a spravil mi náladu.

Byla to tahle kniha. Minulý rok nám o ní vykládal učitel dějepisu a mě to zaujalo, tak jsem si půjčila jedden díl v knihovně, strašně mě to bavilo tak jsem si chtěla půjčit i ty další 2 díly, ale ty nikde nebyli k sehnání. Tak jsem si na internetu objednala knihu, ve které jsou všechny 3 díly dohromady. Sice byla drahá, ale tak co už no :D
Hned jak jsem ji otevřela , tak jsem se do ni začetla a četla jsem ji až do večera.


Te´d něco málo k dnešku, vstávala jsem o půl 12, vzala si sluchátka, mobil, a knihu a šla si lehnout zpátky :D kolem 3 hodin jsem se konečně vyhrabala z postele a šla se naobědvat a obléct. jinak pohoda-Sladký život na moři.. miluju ten seriál, tak se na něj dívu a střídám to s písničkama a mezi tím ještě musím samozřejmě číst svou milovanou knihu... Co by se taky jiného dalo dělat v takovém počasí, když venku prší že?
Řekla jsem si, že vám ukážu svůj vlastnoručně navrhnutý rozvrh hodin :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama