Swag nebo nic!

Mikuláš, čerti andělé

7. prosince 2013 v 15:02 | Žanett |  Moda,styl Zábava
No kdo by je neznal že? Já mám tenhle svátek strašně ráda, ale zárověn ho taky nenávidím..
Třeba já mám ve zvyku každoročně s holkama létat a čerty otravovat.. Letos jsme šli s holkama něco kolem 5 hodin, byly jsme u kámošky a měly jsme jít ještě pro jednu holku, jenže problém byl v tom, že čerti létali všude kolem domu atak jsme se neměly jak dostat ven. A tak jsme čekaly než začne na náměstí sraz všech band a potom jsme rychle utěkaly.... Když jsme šli pro kámoša, tak jsme musely být nejmín hodinu schované u něho na dvoře, protože milý čerti byli na bitovkách :DD Pak jsme se šli podívat na náměstí, ti vychitralý čerti si trželi zvonce, aby jim necinkali, a chytli nás ze zadu :D No to byla kultůra D:D Ale nejlepší bylo asi to, jak jsme si všechny řekly :D Hele, už nebudeme utěkat, necháme se chytit ..... no a asi si představíte co se stalo.. Jen co jsme uslyšely cinkat zvonce, daly jsme se s křikem na útěk.. No to jsme celé my.. Úplně nejvíc sem si užívala když byl můj bratr strachy skoro p......ý :D No to byl asi celý můj den.
Druhý den se kluci ze školy převlekli za čerty a létali u nás po škole.. Do naší třídy vletěli nečekaně. a jelikož jich bylo moc tak se rozutekli po celé třídě a začali nás mlátit metlemi. Jelikož jsme měli zrovna volnou hodinu, tak jsme si z holkama dělaly náš pravidelný čaj o třištvrtě na 11 a milý kluci jak se tak oháněli těmi metlemi na mě samozřejmě vylili celou termosku čaje.. No měla jsem mokré celé gatě a vypadala jsem jak pochcaná.. Po zbytek vyučování sem musela chodit v tříštvrtácích do tělocviku.. V pondělí je asi zabiju :DD
Nějak taghle vypadají čerti u nás,no možná trochu strašidelnějc....
No a asi nějak takhle vypadají ti v Rakousku.. Díky bohu že tohle neléce u nás, protože si musím přiznat , že bych se asi posrala... V Rakousku jsou tyhle Krampus průvody uplně běžné. Čerti tam soutěží mezi sebou navzájem o nejhezčí masku. Letos bude tenhle průvod opět i u nás v česku a musím říct, že je to zážitek na celý život..
http://www.youtube.com/watch?v=WLnl5ZWG4tg Tady je odkaz z youtube..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama