Swag nebo nic!

Zima

1. prosince 2013 v 0:37 | Žanett |  téma týdne.
Ahojdá. Jelikož je venku nasněžíno, tak to znamená, že už zase po roce nastala ta dlouho očekávaná zima. Někteří z nás ji máme rádi, ale zato někteří ji zase nesnáší. Zima má své výhody i nevíhody. Jednou z výhod jsou třeba Vánoce- no kdo by je neměl rád že-? Potom máme taky Mikuláša-určitě každý chodí provokovat čerty :D Potom Nový Rok- ohnostroje, a různé mejdaany....... No to je ale do budoucna. teď něco k zimním sportům.
Lyžováání-velice oblíbený sport mezi lidmy. Školní lyžák v 7.ročníku, určitě každý z tama má nějaké ty své zážitky. U nás býva každoročně taky lyžařský karneval.. To taky stojí za to:)
Velice oblíbené hlavně mezi dětmi je bobování a sáňkování. To miluju... Už od mala mě to bavilo, teď je mi sice už skoro 15, ale furt mě to baví a snad nikdy nepřestane..
Každou zimu mám takovou tradici, že chodíme před vánocema chodit zdobyt zvířátkům do lesa stromeček.. Ta krajina je v změ prostě přenádherná. Na zimě mám nejraděj asi to, že když ráno nějak extra moc sněží, tak mi jede autobus do školy pozdě, a nebo nejede pro jistotu vbc :DD Takový ten pocit nejít do školy že :D Ale naopak třeba nesnáším, když v zimě někde spadnu a někdo mě vydí a začne se mi smát. Jak se říká, ať to bolí jak chce, hlavně ať to nikdo nevidíí.. Nebo taky nesnáším, kdyyž sem nemocná.. Jako je dobré ležet doma , koukat na filmy a nejít do školy, to jo, ale kdo má potom dohánět všechno to učivo? Nebo furt jíst nějaké ty hnusné prášky, pít čaje kterých jsme už přeptí, a prostě ta nuda??
No to by bylo pro dnešek as vše, jelikož už je půl +1, TAK DU SPÁT. TAK PP.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama